Ticketveiling Kortingscodes

Markeer als favoriet

Alle kortingen & kortingscodes voor Ticketveiling - Februari 2018

Om deze shop als favoriet te markeren, moet je eerst inloggen of registreren.

Eenmaal gebruikt deze week

Voorwaarden

Deze kortingscode is geldig t/m zondag 5 maart 2017. Deze kortingscode is 1x te gebruiken/in te leveren per profiel. Deze kortingscode is niet te gebruiken in combinatie met andere kortingscodes. Deze kortingscode is niet geldig op administratiekosten-vrije-dagen.

Eenmaal gebruikt deze week

Voorwaarden

Ben je op zoek naar goedkopere kaartjes voor een leuk evenement of een dagje uit? Doe dan mee op Ticketveiling.nl. Hier profiteer je namelijk altijd van een gratis verzending! Bekijk het aanbod.

Eenmaal gebruikt deze week

Voorwaarden

1 Keer geldig per gebruiker en niet in combinatie met andere acties.

Eenmaal gebruikt deze week

Voorwaarden

Op zoek naar een Ticketveiling cadeaukaart t.w.v. €40? Bestel hem dan nu met 10% introductiekorting en betaal slechts €36.

Voorwaarden

Op zoek naar een leuk cadeau voor familie of vrienden? Geef ze een ticketveiling cadeaukaart t.w.v. €30 en bestel hem nu met 10% korting. Klik op onderstaande button om alle cadeaukaarten te bekijken.

Voorwaarden

Krijg nu 10% introductiekorting op een Ticketveiling Cadeaukaart twv €20. Je betaalt nu slechts €18!

Voorwaarden

Op Ticketveiling.nl vindt u de hele dag door aanbiedingen voor verschillende activiteiten. Zo kunt u meebieden voor een avondje uit, dvd’s, vakanties, producten en uitstapjes. Het mooie is dat u zelf bepaald hoeveel u maximaal wilt uitgeven. Het enige risico: iemand anders biedt meer.

Voorwaarden

Het betreft hier ‘Kingsday At The Park’ in Apeldoorn. Je kunt nu meebieden op entreetickets voor dit prachtige evenement, waardoor je zelf bepaald hoe voordelig jouw entreebewijs gaat zijn.

Voorwaarden

Reis samen naar Londen voor de helft van de prijs. Bekijk nu deze topaanbieding op ticketveiling.nl en bied mee. Je kunt kiezen uit meer dan 900 hotels. Klik verder en bekijk het huidige bod!

Voorwaarden

Bij Ticketveiling kun je nu meebieden op 4 entreetickets voor Walibi Holland. Je bepaalt zelf hoeveel je ervoor betaalt!

Voorwaarden

Wil je voordelig naar de kunstbeurs Art The Hague? Bij ArtTheHague zijn deze toegangskaarten niet meer te koop, maar nog wel te winnen op Ticketveiling.nl! Deze beurs loopt van woensdag 1 t/m zondag 5 oktober 2014.

Voorwaarden

Bied je vaak mee op Ticketveiling? Win 5 veilingen en je ontvangt een prijs uit de categorie ‘5 veilingen categorie’, cadeaus t.w.v. €20. Win je 10 tot 14 veilingen? Dan krijg je een cadeau t.w.v. €85.

Voorwaarden

Ken jij TicketVeiling al? Deze website biedt allerlei soorten tickets aan, vaak voor fors gereduceerde prijzen. Dit zijn onder andere entreetickets voor voetbalwedstrijden, attractieparken en musea maar ook complete vakanties en tickets om ergens uiteten te gaan

Meer kortingen van vergelijkbare webshops

Vergelijkbare codes en kortingen voor Ticketveiling

6 keer gebruikt deze week

Ticketveiling reviews

Deel jouw ervaring over Ticketveiling

Ticketveiling logo

Reviews van anderen

Gemiddelde: 5/5

Prijs:
*****
Levering & service:
*****
Gemiddeld:
*****

Reviews

Avatar gebruiker
Frank ten Dijk

12 juni 2015

Ticketveilig is een leuke website waar je heel goedkoop de leukste uitjes kan scoren. Je kunt een bedrag bieden wat jij denkt dat een vakantie waard is, of een dagje pretpark of een dag naar de sauna. Ik heb al een paar keer iets gekocht en mijn hele gezin heeft er van mee kunnen genieten. Ik vond het aan het begin wel even wennen. Je moet goed opletten hoeveel je biedt en hoeveel tijd er nog op de klok staat. Er zijn mensen die op het laatste moment opeens een heel hoog bedrag bieden waardoor je dan alsnog het uitje van jouw keuze niet kan krijgen. Het mooie is wel dat je voor jezelf kan bepalen hoeveel geld je uit wilt geven. Soms staat mijn persoonlijke maximum bijvoorbeeld op €20 en dan ga ik ook gewoon niet hoger! Ik vind dat deze website een hele nuttige nieuwsbrief heeft waar je goed kan zien welke acties er aan komen. Ik kijk elke week dan ook wel een paar keer of er nog iets leuks tussen zit.

Prijs:
*****
Levering & service:
*****
Gemiddeld:
*****
Avatar gebruiker
Etienne

25 september 2015

Ooit een veiling gedaan via het internet? Tot kort geleden kon ik deze vraag met een nee beantwoorden. Tegenwoordig schijnt het heel normaal te zijn, maar ik zelf had er eigenlijk nog nooit van gehoord. Tot twee weken terug. Een vriendin van mijn attendeerde me op ticketveiling.nl en dus besloot ik het gewoon eens te proberen. Mijn vriendin heeft wel vaker van die dingen die echt schijnen te werken, terwijl ik liever de kat uit de boom kijk. En ja hoor.. de eerste beste poging ging ik er met een bon voor een restaurant in Amsterdam (2 personen) vandoor voor slechts 40 euro. Een goede prijs, want een wijntje zit inbegrepen. Direct maar mijn vriendin opgebeld en haar meegevraagd om mee uit eten te gaan. Ze was helemaal verrast dat snap je natuurlijk wel! Dus, mocht je nog eens in een gekke bui zijn dan kan ik je ticketveiling.nl absoluut aanraden. Het heeft veel lokale acties, dus er zit vast wel iets voor je bij!!

Prijs:
*****
Levering & service:
*****
Gemiddeld:
*****
Avatar gebruiker
Jan

20 december 2015

Levering duurde bij mij zeven dagen

Prijs:
*****
Levering & service:
*****
Gemiddeld:
*****
Avatar gebruiker
Jan Klaassen

16 augustus 2016

Goede site!

Prijs:
*****
Levering & service:
*****
Gemiddeld:
*****

Post jouw review

Deze ingevoerde waarde is ongeldig
Prijs:
*****
Levering & service:
*****
Gemiddeld:
*****

Stel een vraag over Ticketveiling

Je kunt ons alles vragen over Ticketveiling en de kortingen